Alfa Romeo Yedek Parça

blog img

Orijinal Yedek Parça Bulma Zorluğu

1910 yılında, İtalya, Milan’da kurulan Alfa Romeo, aslına bakarsanız bir “yarış otomobili” markasıdır. Nitekim kurulduktan sadece bir yıl sonra, Grand Prix yarışlarına katılacak otomobiller üretmeye başlamıştır. 1986 yılına dek kurucu ailenin elinde kalan bu özel ve ayrıcalıklı marka, aynı yıl Fiat grubuna katılmış ve grubun en önemli markalarından bir olmuştur. İsminin kaynağı ilginçtir: İlk kısmı, Anonima Lombarda Fabbrica Automobili sözcüklerinin kısaltmasından oluşur. Son kısmı ise, kurucusu Nicola Romeo’nun soyadıdır. Uluslararası otomobil yarışlarında elde ettiği deneyimi kullanan Alfa Romeo, atak, sportif ve dinamik otomobilleri ile tanınmaktadır. Yurdumuzda da, Fiat grubunun yaygınlığı sayesinde sevilen ve tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır. Ancak 2. el Alfa Romeo sahiplerinin gayet iyi bildiği gibi, bu ufak tefek İtalyan canavarı için yedek parça bulmak –hele hele orijinal yedek parça bulabilmek- oldukça zordur. Bu durum özellikle 1986 yılından öncesine ait Alfa Romeo modelleri için geçerlidir, zira bu tarihten önceki modeller yurdumuza hemen hiç girmemiştir. Kısacası, her yabancı marka gibi Alfa Romeo yedek parça bulmak da zor ve sıkıntılı bir iştir. Sıkıntı sadece Alfa Romeo yedek parça bulmakla bitmez, zira bulunan yedek parçanın kalitesi, durumu ve orijinalliği de çoğu zaman şüphelidir. Orijinal Alfa Romeo yedek parça konusunda çoğunlukla servislerin kendisi bile size yardımcı olamayacaktır, özellikle de eski bir model kullanıyorsanız. Böyle durumlarda değil son kullanıcı, servislerin kendileri dahi yedek parça temin edebilmek için üçüncü parti kişi ve kurumlara müracaat etmek zorunda kalır.

Alfa Romeo Yedek Parça Nereden Bulunur?

parcadeposu.com, gerek Alfa Romeo, gerekse de diğer otomobil markalarının kronik yedek parça sıkıntılarını çözmek için kurulmuş, konusunda uzman bir şirkettir. Hâlihazırda onlarca markanın orijinal yedek parçalarını katalogumuzda barındırmakta ve sektörde daha önce rastlanmayan bir kalitede hizmet sunmaktayız. Doğrudan yetkili servisler ile çalışıyor ve gereksinim duydukları yedek parçaları temin ediyoruz. Şase numarası ile çalışan çevrimiçi hizmetimiz, yanlış yedek parça seçimi sıkıntısını ortadan kaldırarak, sadece araca uygun parçaların seçilmesini sağlamaktadır. Gerek Alfa Romeo yedek parça, gerekse de diğer markaların yedek parçaları konusunda stok çeşitliliğimiz rakipsiz seviyelerdedir. Üstelik kalite ve dayanıklılık konusunda endişe etmenize de gerek yoktur. Zira Alfa Romeo yedek parça ve diğer markalara dair yedek parça hizmetimizde, sadece orijinal yedek parçalar tedarik edilmektedir. Servislerin isteklerini ve sıkıntılarını gayet iyi bildiğimiz için, çevrimiçi hizmetimizi kullanarak seçim yamak ve sipariş vermek çok kolaydır. Tarafımızca geliştirilen Resimli Parça Kataloğu sistemi sayesinde, görsel bir şekilde ihtiyacınız olan parçayı rahatlıkla belirlemeniz mümkündür.

Alfa Romeo Yedek Parça Fiyatları

Orijinal yedek parça fiyatlarımız, sektör ortalamalarının oldukça altındadır. Buna ek olarak her ay düzenlediğimiz kampanyalarla belirli markalara özel ıskontolar yapar, fiyatları daha da aşağı çekeriz. İstediğiniz parçanın katalog bilgilerini sorgulayıp, stok ile fiyat durumlarını görüntüleyebilirsiniz. Yine, toplu alımlarda özel fiyat teklifleri istemeniz de mümkündür. Ödemenizi kredi kartı ile yapabilir ve arzu ederseniz taksitlendirebilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimiz ise, tüm siparişlerinizi adresinize teslim etmektedir. Canlı destek personelimiz ise, aklınızdaki tüm soruları yanıtlamak ve gerektiğinde size yardımcı olmak için sürekli erişilebilir haldedir. Kısacası, ister Alfa Romeo yedek parça olsun ister diğer markalar, parcadeposu.com  tüm servislere rakipsiz ve benzersiz bir otomobil yedek parça hizmeti sunmaktadır.

Üye Olmak İstiyorum.

Üye olmak için üyelik talep formunu doldurmanız yeterli.