Audi Parça

blog img

Yedek Parça Derdi Yaşamaya Son!

Audi, Alman bir otomobil şirketi olan Volkswagen grubunun bir markasıdır. Şirket köklü bir geçmişe sahiptir. Şirketin kökleri 1899 yılına, mühendis August Horch’a dayanmaktadır. August Horch, 1901 yılında ilk otomobili tasarlamış ve Horch adını vermişti. Şirket içi yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü Horch adı kullanılamaz hale geldiğinde yönetim radikal bir karar alarak eski Almancada “Dinle!” anlamına gelen “Horch” kelimesinin Latince karşılığı olan ve aynı anlama gelen “Audi” ismini seçmişlerdir. Şirket 1932 yılına gelindiğinde şirket, yeni bir kuruluşa adım atmak için çalışmalar başlattı. Audi, Horch, DKW ve Wanderer otomobil firmalarının bir araya gelerek oluşturduğu Auto Union ile birlikte şirket amblemi de dört şirketi simgeleyecek şekilde tasarlayarak dünya markası olma yolunda adım attılar. Audi bu dört şirketten günümüze kadar ulaşabilen, ayakta kalmayı becerebilen tek marka olma özelliğini hala korumaktadır. Audi tüm bu zorlu şirket geçmişinden daima başarıyla ayağa kalkmayı başarmış II. Dünya Savaşı’na dahi direnerek günümüze ulaşmayı başarmıştır. Audi marka otomobil kullanan kişiler aracın performans ve konforundan duyduğu memnuniyeti satış grafiklerine yansıtmıştır. Audi marka otomobillerde yüksek performanslı parçalar kullanıldığından olası bir parça değişimi ve tamirat işlemlerinde kullanıcılar orijinal Audi parça sıkıntısı yaşamaktadır. Otomobillerin uzun ömürlü olması için kullanılması gereken her parça ve aksesuar orijinal olmalıdır aksi halde geçici olarak, bir süreliğine idare etmesi için dahi kullanılan yan sanayi parçalar otomobillere uzun vadeli problemler yaşatabilir, başka arızaların yaşanmasına zemin hazırlayabilmektedir.

Orijinal Audi Parça Bulmak Sandığınızdan Daha Kolay!

Audi kullanıcıları servis veya tamirci ziyaretlerinde değişim yapılması gereken yedek parça hikâyesini duyduğunda durumu tedirginlikle karşılar zira günümüzde yedek parça konusuna yeterince hassasiyet göstermeyen yerler mevcut. Aracın düzenli olarak bakımını yaptıran, gerekli değişimleri yaptıran kişiler için yedek parça sorunu yaşamak sıkıntılı bir süreçtir. Parcadeposu.com uzman kadrosu ve kalifiyeli elemanları ile yedek parça konusunda hizmet veren servisler ile direkt olarak çalışan ve orijinal yedek parça hizmeti sunan yenilikçi bir şirkettir. Şirket, müşterilerine karşı olan son sistem hizmetini internet üzerinden desteklemiştir. Öyle ki telefon, tablet ve bilgisayar yardımı ile parcadeposu.com üzerinden ihtiyacınız olan parçaları görebilir, stok durumunu kontrol ederek güncel fiyat listesini görebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm yedek parçalar bir tık ötenizde! Tüm otomobil markalarına hizmet veren şirket Audi parça konusunda da müşterilerine gereken teknik desteği vermektedir. Sisteme üye olduktan sonra markalar bölümünden seçim yapıp Audi parça kategorisine tıklayarak mevcut parça listesini görebilirsiniz. Yenilikçi bir şirket olan parcadeposu.com geliştirdiği özel yazılım ile kişiye özel hizmet sunmaktadır. Servis garantisi ve parcadeposu.com güvencesiyle otomobiller daha kaliteli hizmetler almaktadır.

Audi Parça Listesi ve Fiyatları

Audi parça ve tüm Audi aksesuarları parcadeposu.com ile satışa sunulmuştur. Müşterilerine ücretsiz kargo seçeneği sunan, telefon ve internet üzerinden sipariş – teknik destek yardımı sunan şirket sadece servisler ile çalışmaktadır. Audi’den Alfa Romeo’ya kadar tüm otomobil markalarına hizmet veren parcadeposu.com sunduğu kampanyalı fiyatlar ile piyasanın altında uygun ücretlerle satış sunmaktadır. Piyasada oldukça yüklü olan ve garanti sunmayan yerlerin aksine Parça Deposu bu işi müşteri odaklı bir şekilde uygun fiyat yüksek kalite anlayışıyla yapmaktadır. Servislerle daima iletişim halinde olan şirket mobil desteği ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır. Kaliteden ödün vermeden cazip fiyatlar ile hizmet satın almak için bizi arayın.

Üye Olmak İstiyorum.

Üye olmak için üyelik talep formunu doldurmanız yeterli.