Bmw Yedek Parça

blog img

Bmw ve Tarihsel Gelişim Süreci

Açılımı Bayerische Motoren Werke AG Türkçe çevirisiyle Bavyera Motor Fabrikaları anlamına gelen ve genelde BMW olarak anılan marka, 20, yüzyılın başlarında Alman bir şirkettir. Otomobil, bisiklet, motosiklet üreten şirket aynı zamanda Mini ve Rolls-Royce marka otomobil şirketlerinin de sahibidir. BMW, bir yılda ortalama bir buçuk milyon otomobil üretmektedir. Satış grafikleri yükseldikçe üretim bandı da paralel olarak yükselişe geçmiştir. BMW her ne kadar Alman bir şirket olsa da şirketin sloganı ve resmi kurumsal dili İngilizce olarak belirlenmiştir. “Gerçek Sürüş Keyfi” sloganını layıkıyla yerine getiren marka, geçmişten bugüne hep klas bir model olarak tüketiciler tarafından benimsenmiştir. Sloganın ardında yatan sadece otomobilin kalitesi ve performansı değil aynı zamanda Alman teknolojisinin üstünlüğünü ve Almanların Ar-Ge konusunda duyduğu güveni temsil etmektedir. Mavi, beyaz ve siyah renklerin hâkim olduğu şirket amblemi ilginç bir bilgiye dayanmaktadır. BMW’nin ilk kuruluş dönemlerinde esasında bir uçak motoru üreticisi olmasını temsil ediyor amblem. Amblemde görülen mavi beyaz bölüm, bir uçağın gökyüzündeki pervanesinin bir yansımasıdır. Şirketin ilk fabrikası 1900’lü yılların başında Almanya’nın Münih kentinde Karl Friedrich Rapp tarafından kurulmuş ve halen ana merkez olarak Münih’te yer almaktadır. Sadece mimarisiyle bile ilgi odağı olan fabrika Münih’in önemli yapıtlarından biri haline gelmiştir. BMW marka otomobili tercih eden kişiler kullandıkları otomobilin ne kadar köklü ve cool bir tarihinin olduğunun bilincindedir. Otomobil kullanıcıları Bmw’nin sürüş performansından, konforundan ve teknik detaylarından memnun olsa da ikinci el ya da sıfır model otomobillerde yaşanan yedek parça sorunsalı maalesef Bmv’lerde de yaşanmaktadır. Bmw yedek parça otomobilin çok tutulması ve yaygın olarak kullanılmasından ötürü yedek parça sıkıntısı pek yaşanmamaktadır fakat servis harici acil durumlarda götürülen yerlerde kullanılan orijinal olduğu iddia edilen fakat öyle olmayan parça kullanımları otomobile uzun vadede zarar vermekte, kullanım ömrünü azaltmaktadır.

Bmw Yedek Parça Nerelerden Bulunur?

Bmw yedek parça temin etmek günümüzde çok zor değil fakat güvenilir ve orijinal parça bulmak hala biraz sıkıntılı bir süreç. Parcadeposu.com şirketi Bmw ve tüm otomobil markaları için yedek parça hizmeti temin etmekte bu hizmeti akıllı teknoloji sistemiyle donattığı sisteminden gerçekleştirmektedir. Özel bir yazılım hazırlayan şirket bu yazılım ile kişilerin, servislerin sisteme üye olmasını ve Bmw yedek parça başta olmak üzere stoktaki tüm parça ve teknik ekipman listesini görebilmesini sağlamaktadır. Sistemin en güzel yanı ise servislerle direkt olarak çalışılması ve sürekli iletişim halinde olmak. Şirket elemanları alanında uzman, her daim müşterinin isteklerine cevap vermeye hazır bir şekilde hazır bulunmaktadır. Bir otomobilin ihtiyaç duyduğu, duyabileceği her yedek parça şirket sisteminde hazır bir şekilde sipariş edilmeyi beklemektedir. Şirket prensip olarak sadece servisler ile çalışarak kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Bmw Yedek Parça Ücretleri

Bmw yedek parça ücretleri parcadeposu.com şirketi ile piyasadaki fiyatın çok altında satılmaktadır. Şirketin müşteri potansiyeline uygun bir şekilde özel indirimler yapıyor olması ücretlerin daha uygun olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda ücretsiz kargo seçeneği sunan Parça Deposu şirketi, bu sayede müşterilerin gereksiz yere ulaşım ücreti ödemesini engellemektedir. Yedek parça ihtiyacınızı parcadeposu.com aracılığı ile verin ücretsiz kargo seçeneğinin yanında son derece cazip olan bütçeye uygun fiyatlardan yararlanın. Aracınızı güvenle teslim edin, sorunsuz bir şekilde en kısa zamanda teslim alın. Hızlı ve titiz olmak bizim işimiz!

Üye Olmak İstiyorum.

Üye olmak için üyelik talep formunu doldurmanız yeterli.