Ford Yedek Parça İzmir

blog img

Ford: Otomotiv Sektörünü Oluşturan Şirket!

Ford Motor Company, Henry Ford tarafından Amerika’nın Michigan eyaletinde 1903 yılında kurulmuştur. Üretim merkezi halen Michigan, Dearborn’dadır. Dünyanın ilk otomobil üreticisinin Henry Ford olduğunu, otomotiv sektörü diye bir şey yarattığını biliyor muydunuz? Ford Motor Company, tüm dünyada bilinen ve kullanılan otomobil markaları listesinde bir numaradır. 6 kıtada üretim yapan otomotiv sektörü pastasındaki en büyük dilime sahip olan Ford, toplamda 187.000 çalışana sahiptir. Her geçen gün üretim kapasitesini ve satışlarını arttırarak şirket başarısını üst sıraya taşıyan şirket, sektörün öncü isimlerinden olmayı sürdürmektedir. Otomotiv sektörünün oluşmasını ve her geçen yıl giderek büyümesinde büyük katkısı olan Ford, çok yönlü yenilikçi adımlarla ilerlemiştir hep. Seri üretim metoduyla birlikte üretim kapasitesini birkaç kat yükselten Henry Ford, 1908 yılında çalışanlarının da otomobil sahibi olabilmesi için özel bir seri üretmiş, böylece düşük maliyetli otomobil üretiminde öncü olmuştur. Bugün hala en çok otomobil satan markalardan biri olan Ford, I. Dünya savaşı esnasında yaşanan Büyük Buhran’dan etkilense de II: Dünya Savaşı döneminde tank üretimi yaparak şirketin gelecekte ayakta kalabilmesini sağlayacak finansmanı oluşturmuştur. Ford sadece otomobil kalitesiyle değil çalışanlara sağladığı üst düzey çalışma koşulları ve fabrika koşulları ile de örnek bir marka olmuştur. Türkiye – Kocaeli Ford fabrikası yapılan denetlemeler sonucunda üst üste yıllar boyu “Best Plant in The World” seçildi ve aldığı yüksek puanlarla daima birinci oldu. Ford, otomobilin teknik yapısını her üretimde ve tasarımda güçlendirecek çalışmalar yapmıştır. Otomobilde kullanılan tüm parçaların değiştirilebilir olmasını sağlayarak her yeni üretilen model ve serilerde daha düşük maliyetli, yenilenebilen otomobiller çıkardı. Otomobil deyince akla gelen ilk şeylerden biri olan yedek parça sorunsalı Ford’un maliyeti düşük fakat kaliteli yedek parçaları ile yeni bir boyut kazanmıştır. Yedek parça üretimi bölgelere yayılmış, satışı belli şehirlerden sağlanmaktadır. Tüm şehirlerde bulunmayan Ford yedek parça İzmir ve çevre illerde kolayca bulunabilmektedir. Özel şirketler sayesinde her türlü yedek parçanın mobil olarak sipariş edilebildiği dönemde İzmir’de çok tercih edilen Ford, yedek parça sorunu yaşamamaktadır.

Ford Yedek Parça İzmir Şoförlerinin Emrinde!

Ford yedek parça İzmir şehrinde fiziki olarak bulunmasa da parcadeposu.com aracılığıyla istenilen her parça çok kısa sürede kişilerin hizmetinde kullanılmaya hazır bir şekilde beklemektedir. Parcadeposu.com son sistem teknolojik alt yapısıyla beraber yetkili otomotiv servislerinin hizmetindedir. Gelişen teknolojiyle birlikte verilen hizmetler de aynı yönde ilerleme kaydetmekte hizmeti kişilere ulaştırmak kolaylaşmaktadır. Parça Deposu, hizmeti ayağınıza getirmek amacıyla kurduğu şirketinde servislere özel hazırladığı akıllı sisteminde çözüm odaklı orijinal yedek parça hizmeti sunmaktadır. Sürekli güncellenen yedek parça listesi, daima iletişime açık olmaları ve ücretsiz kargo seçeneğiyle daima müşteri odaklı kaliteli hizmet vermektedir. Telefonla iletişime geçilip sipariş verilebileceği gibi web site üzerinden de stok ve fiyat listesini görüp sipariş verilebilmekte her türlü sorular cevaplandırılmaktadır. Şirketin alanında bilgili kişiler tarafından işletilmesi servisler ile sağlıklı iletişim kurulmasını sağlamaktadır. Hızlı bir hizmet için özen gösteren şirket piyasanın çok üstünde bir hizmet performansı sergilemektedir. Türkiye’nin dört bir yanına yetişen Ford yedek parça İzmir hizmetiyle Ege Bölgesi’nde yaygınlaşmış, hizmet sınırlarını genişletmiştir.

Ford Yedek Parça İzmir Fiyatları

Ford yedek parça İzmir ve diğer tüm şehirlerde piyasa şartlarının çok altında satılmaktadır. Parça Deposu şirket olarak kaliteli hizmet, düşük ücret politikasını benimsemiştir. Ford yedek parça İzmir şehrine özel avantajları ve ücretsiz kargo seçeneğini kaçırmamak için Parça Deposu ile iletişime geçin. Aracınızın kaliteli hizmet alması Parça Deposu ile kaçınılmazdır!

Üye Olmak İstiyorum.

Üye olmak için üyelik talep formunu doldurmanız yeterli.