Ford Yedek Parça

blog img

Kısa Bir Tarihçe: Ford Markası

Bugün “otomobil” dediğimiz aletleri kullanıyorsak, bunu Henry Ford’a borçluyuz. 1903 tarihinde Michigan, ABD’de kurulan Ford Motor Company, gerçekten de otomobilleri hayatımıza sokan firma olarak biliniyor. Bu açıdan sektörde özel ve farklı bir yeri var. Ford Motor Company, Aston Martin, Lincoln ve Mercury marka otomobilleri de üretiyor. Dünya çapında 6 kıta ve 200 ülkede üretim yapan Ford, ülkemizde de oldukça popüler bir marka. Özellikle Escort ve Fiesta serisi, en çok tercih edilen 2. el araç modelleri olmaları ile biliniyor. Üstelik bu efsanevi markanın konumuzu –yani oto yedek parça konusunu- ilgilendiren bir üretim prensibi de bulunuyor: Değiştirilebilir parçalar kullanmak. Ford, sadece otomobilleri değil, “oto yedek parça” kavramını da icat etmiş bir marka. Tarihte ilk defa değiştirilebilir oto yedek parça üreten ve kullanan Ford, düşük maliyetli otomobilleri ile global bir üne ve kullanıma sahip. Ancak bu ününe rağmen, piyasada –özellikle de bazı modeller için- Ford yedek parça bulabilmek oldukça zor. Bu durum 2. el Ford marka otomobiller için daha çok geçerli, zira bu modellerin çoğu yurt dışında üretilmiş oluyor ve orijinal yedek parça bulunması da, adeta şansa kalıyor.

Ford Yedek Parça Nerede Bulunur?

Teknolojinin geliştiği günümüz dünyasında, Ford yedek parça bulabilmek bir sorun değil aslında, sadece “doğru adresi” bulmanız gerekiyor. Parcadeposu.com, Ford yedek parça ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz en güvenilir ve profesyonel kaynaklardan biri. Farklılığımız, çalışma prensiplerimizden kaynaklanıyor. Özel olarak geliştirdiğimiz parça kataloğu yazılımımız, görsel unsurlar içerdiğinden orijinal yedek parça seçme ve sipariş verme işlemlerini son derece kolaylaştırıyor. Üstelik şase numarası bazlı çalışan sistem, yanlış yedek parça seçme problemini de ortadan kaldırıyor. Sektördeki diğer yedek parça firmalarından farklı ve iddialıyız: Kullanım kolaylığımız, gerçekten de rakip tanımıyor. Sizi sıkıcı ve karmaşık listeler yerine, istediğiniz modelin birebir gösterildiği özel bir arayüz karşılıyor. Arayüz içerisinde en küçük parçalara dahi kolayca ulaşabiliyor, değişmesi gereken parçanın yerini tam olarak görebiliyorsunuz. Kalite ve kaynak konusunda kuşku duymanıza da gerek kalmıyor, zira temin ettiğimiz tüm Ford yedek parça çeşitleri, tamamen orijinal. “Kaza yapmış araçlardan çıkan” yedek parçalar kullanmıyor, tüm ürünlerimizi barkotlar ile gönderiyoruz. Yedek parça seçme kolaylığı sağlayan sistemimiz, sipariş konusunda da aynı kolaylığı tanıyor. Tüm parça katalogu ve yedek parça fiyat listesi, tek bir ekran üzerinde görüntülenebiliyor ve maliyet hesaplarını rahatça yapmanıza olanak tanıyor.

Ford Yedek Parça Fırsatları

Sektördeki en uygun yedek parça fiyatları, parcadeposu.com üzerinde bulunabiliyor. Fiyatlarımızı gereksiz yere şişirmiyor ve ödediğiniz paranın tam olarak karşılığını veriyoruz. Zira vizyon ve misyonumuz, müşteri memnuniyetini temel alıyor. Mutlu müşterinin, devamlı müşteri anlamına geldiğini biliyoruz. Bu nedenle sürekli olarak kampanyalar düzenleyip fiyatlarımızı daha da aşağı çekiyor, toplu alımlarda ise özel indirimler sunuyoruz. Yedek parça satışının hassas ve özen gerektiren bir iş olduğunun bilincindeyiz ve güveninize layık olmak için gerekli tüm düzenlemeleri yapıyoruz. Yedek parça satışımız, siz sipariş verdiğinizde sona eren bir süreç değil. Satış temsilcilerimiz, web sitemiz üzerinde size her konuda destek olmak için hazır bekliyor. Ücretsiz kargo fırsatlarımız, siparişinizin durumunu –hatta o anda bulunduğu yeri- birebir takip etmenizi sağlıyor. Orijinal yedek parça konusunda iddialıyız ve bu iddiamızı destekleyecek alt yapıya da sahibiz. Bu nedenle parcadeposu.com olarak fark yaratıyor ve sektörde adeta yeni bir dönem başlatıyoruz.

Üye Olmak İstiyorum.

Üye olmak için üyelik talep formunu doldurmanız yeterli.