Nissan Yedek Parça

blog img

Nissan Otomobillerinin Doğuşu ve Yedek Parça Sorunsalı

Nissan Kabushiki Gaisha çok uluslu Japonya merkezli ve Nissan kısaltmasıyla bilinen bir otomotiv şirketidir. Şirket Japonya’da doğup tüm dünyaya dalga dalga yayılmış ve adını otomotiv tarihine altın harflerle yazdırmış bir markanın öncüsüdür. Bugün hala popüler olan, en çok tercih edilen modellerden olan Nissan, müşterilerinin mutluluğunu üst düzeyde tutacak şekilde dünyanın dört bir yanında tam olarak 5 kıtada üretim yapan güçlü bir şirkettir. Nissan otomobiller, 1910 yılında Kenjiro Den ve iki ortağı tarafından ortakların soyadının ilk harflerini taşıyan DAT adıyla kurulmuş çeşitli sebeplerden ötürü 1934 yılında Nissan adıyla üretime devam etmiş ve dünyaya açılımını yapmıştır. Japonya’da, Yokohoma kentinde kurulan ve 60’lı yıllarda Avrupa ülkelerine otomobil ihraç ederek yayılma sürecini başlatan şirket, başarısıyla birçok yeni anlaşmalar yapmıştır. 90’lı yıllara ulaşıldığında şirket otomobilleri artık herkes tarafından bilinen ve benimsenen bir marka olarak zihinlere oturmuştu. Öyle ki İngiltere’de ürettikleri özel bir model olan Micra, o yıl en iyi otomobil ödülünü aldı. Gittikçe daha da güçlü bir hale gelen şirket, dünya otomobil pazarında rakiplerine yetişerek kendisine büyük bir yer açtı. Nissan, yurtdışı üretim merkezlerinde yaptığı üretimle 10 milyon sınırını aşarak şirket rekoru kırmıştır. Şirket, Avrupa’nın en iyi otomobil markası olarak tam 7 yıldır adını başarı listesine yazdırmayı başarmıştır. Japonya’nın en büyük iki otomobil üreticisinden biri olan Nissan, yeni teknolojileri yakından takip ederek her çıkardıkları modelde daha ileriye dönük parçalar kullanarak otomobili güçlendirmekte, çevre dostu güvenilir araçlar üretmektedir. Çevre, güvenlik ve tasarıma çok önem veren şirket tüketiciler tarafından sevilen bir otomobil markası olmuştur. Sade ve akılda kalıcı bir logosu olan şirket seçtiği bu amblem ile dürüstlüğü ve samimiyeti yansıtmayı hedeflemiştir. Amblemdeki değerleri bugüne kadar tüketicilere yansıtmayı başarmış, satış grafiklerinde somut olarak sonuçlarını göstermiştir. Nissan model otomobillerde sürücülerin hassasiyet gösterdiği ve ikinci el modellerde yaşanması muhtemel teknik ihtimallerden biri yedek parça sorunsalıdır. Nissan yedek parça üreticileri, parçaları otomobil modellerine göre üretip yetkili firmalara doğrudan satış yapmaktadır. Günümüzde yedek Nissan yedek parça bulmak sıkıntı değildir fakat otomobillerin rutin kontrolleri ve muayene tarihlerinde stoklar hızla eriyebilmektedir. Peki, böyle bir durumda servis bakım günlerini uzatmadan işleri halletmek mümkün müdür? Günümüz şirketleri sayesinde mümkün!

Parça Deposu ile Nissan Yedek Parça Satışları

Parcadeposu.com otomotiv sektörüne yönelik hizmet veren, doğrudan markalar ve servisler ile çalışan yenilikçi bir şirkettir. Web sitelerine kurdukları akıllı üyelik sistemi sayesinde Nissan yedek parça veya herhangi bir marka ve modele ait gerekli yedek parçaları temin eden, stokta müşterileri için daima parça bulunduran şirket, bu hizmeti ile hızlı ve güvenilir servis tecrübesi yaşanmasını sağlamaktadır. Servislerin birebir iletişim kurabildikleri, uzman kişilerden oluşan ekip, müşteri memnuniyetini daima gözeterek kısa sürede istenilen işlemleri gerçekleştirmektedir. Ücretsiz kargo avantajını her daim müşteri veya miktar ayrımı gözetmeksizin uygulayan şirket, hızlı gönderim yapmaktadır.

Nissan Yedek Parça Fiyatları Nedir?

Nissan yedek parça fiyatları dönemsel kampanyalar ve indirimler haricinde standart piyasa ücretlerinden daha düşük ve uygundur. Ücretsiz kargo, özel indirimler ve mevsim kampanyaları ile hemen her dönem piyasanın altında orijinal yedek parça bulabileceğiniz şirkette stoklar hazır bir şekilde tutulmaktadır. Aracınızın uzun ömürlü olması için orijinal parçalar kullanın, güvenilir şirketlerle çalışın. Parça Deposu Şirketi sektörün öncü isimlerinden biri olarak her daim hizmetinizdedir!

Üye Olmak İstiyorum.

Üye olmak için üyelik talep formunu doldurmanız yeterli.