Renault Parça

blog img

Orijinal Parça ve Sürüş Güvenliği

Renault firması 1899 yılında Paris’e yakın küçük bir garajda Marcel, Fernand ve Louis Renault kardeşler tarafından kuruldu. Küçük yaşlarından beri babaları tarafından dönemin eğitim sistemine göre değil de kendi ilgi alanlarını geliştirecek şekilde yetiştirilen kardeşler, oldukça kısa bir sürede isimlerini ve markalarını duyurmayı başardılar. Garajlarında dönemin üretilen araçları üzerinde çalışarak onları geliştirme fikriyle yola çıkan kardeşler, Louis’in keskin zekâsı, mükemmeliyetçi yapısı ve ileri görüşlülüğüyle kendi tasarımlarını yapmaya başlarlar. Paris- Trouville arasında 1899 yılında yapılan yarışı kendi ürettikleri araçla kazanmaları aldıkları siparişleri arttırır. Babalarının bu esnada onlara verdiği 8.000 sterlin sermaye arzu ettikleri ivmeyi yakalamalarına yardımcı olur. Arka arkaya kazandıkları yarışlarda elde ettikleri deneyimleri tasarımlarını geliştirmek ve en iyiye taşımak için kullanırlar. Hatta Louis Renault’tan sonrasında bile bu durum Renault markası için bir gelenek haline gelir. Kurulduktan sadece 15 yıl sonra yani 1914’te 4.400 kişilik dev bir sanayi kuruluşuna dönüşmesinde, amatör ruhu kaybetmeden hep daha iyisi için çalışmaları yatar. Yaptıkları AR-GE çalışmalarıyla güvenliği ön planda tutan Renault’un kullanıcıya ilk günkü güvenli sürüşü sağlaması için orijinal Renault parça kullanımı büyük önem taşımaktadır. Başta Renault parça olmak üzere diğer markaların da orijinallerini bulmanın çok kolay olduğu söylenemez. Renault’un 1969 yılında Oyak’la birlikte Bursa’da kurdukları Oyak Renault Fabrikaları piyasada orijinal parça bulmayı bir miktar daha kolaylaştırsa da bazı modellerde halen zorluklarla karşılaşılabiliyor. Hatta oldukça düşük kalitede olmalarına karşın kutusu ve amblemlerine kadar birebir aynısı yapan taklitçiler yüzünden alınan parçanın orijinalliğine her zaman güven olmuyor.

Orijinal Renault Parça Nasıl Anlaşılır?

Yapılan araştırmalar sahte parça üretimi ve dağıtımının çoğunlukla Doğu Avrupa, Asya ülkeleri ve hatta ülkemizde olduğunu gösteriyor. Taklit ürünlerin anlaşılabilmesi çok zor olsa da düşük kalitedeki malzemelerden üretilmeleri ve kalite-kontrol aşamalarından geçmedikleri için hem araç aksamında büyük problemlere sebep olabiliyor hem de ölümcül kazalarda başrol oynayabiliyor. Parcadeposu.com; servislerin müşterilerine daha kaliteli hizmet vermesi adına geliştirdiği sistemle garantili orijinal parça temini uygun fiyatlara sağlayan güvenilir bir firmadır. Teknolojik alt yapısı sayesinde servislerin online olarak anlık stok ve fiyat bilgisine ulaşmalarını sağlarken resimli parça kataloğu sayesinde Renault parça başta olmak üzere tüm markaları aynı ekran üzerinde görüntüleme, otomobil resmi üzerinden parçayı temin etme ve aynı resim üzerinden sipariş verme imkanı tanır. Şase numarasıyla güncel araç bilgilerine anında ulaşma şansı da tanıyan sistem aynı zamandan tavsiye edilen perakende satış tutarı üzerinden kendi işçilik, maliyet hesaplarınızı ve özel ıskontolarınızı girerek teklif edeceğiniz rakama zahmetsiz ulaşmanızın yolunu açar.

Uygun Koşullarla Renault Parça

Parcadeposu.com birlikte çalıştığı servislerin üzerlerindeki iş yükünü azaltan bir iş ortağı olabilmek için gece gündüz çalışır. Gerek sipariş esnasında en doğru bilgilere ulaşmak gerekse sipariş sonrası için destek personeliyle her an online chat aracılığı ya da 0212 910 19 19 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Piyasa koşullarına göre oldukça uygun fiyatlardan satış yapan parcadeposu.com; her ay düzenlediği güncel kampanyalarla Renault parça ve diğer markaların parçalarına oldukça uygun fiyatlardan ulaşmanızı sağlayarak kar marjınızı arttırmanıza yardımcı olur. Ücretsiz kargo imkânıyla kapınıza kadar siparişlerinizi ulaştırırken kredi kartıyla kapıda ödeme fırsatı güvenli alışveriş yapmanızı sağlar ve kredi kartına sağladığı yüksek taksitli ödeme imkânı bütçenizi sarsmanızın önüne geçer. En uygun koşullarda orijinal Renault parça ve diğer parçalara ulaşmak için parcadeposu.com’u iş ortağınız olarak seçin!

Üye Olmak İstiyorum.

Üye olmak için üyelik talep formunu doldurmanız yeterli.