Renault Yedek Parça

blog img

Renault: Otomobilde Fransız Tarzı

Dünyanın en büyük on birinci otomobil üreticisi olan Renault’un sandığınızdan daha eski bir geçmişi var: 1899 yılına dek uzanıyor. Bu açıdan, Renault aynı zamanda en eski otomobil firmalarından biri oluyor. İsmini kurucusu Louis Renault’tan alan firma, tarihin ilk taksi filosu için tercih edilen marka olma özelliğini taşıyor. Diğer firmalardan farklı olarak kurulduğu andan itibaren çok değişik amaçlar için otomobil üreten Renault, otobüs, minibüs, kamyon ve traktör modelleri ile de tanınıyor. Günümüzde Nissan markası ile ortak olan Renault, motor ve yedek parça konularında Citroen ve Peugeot markaları ile ortak üretim de yapıyor. Kabaca belirtmek gerekirse, Fransa menşeli tüm bu markalar, yeri geldiğinde birbirlerinin yedek parçalarını kullanabiliyor. Ülkemizde de Broadway ve Megane serileri ile müthiş bir popülerlik kazanan Renault marka otomobiller için yedek parça bulabilmek, aslına bakarsanız zor değil. Ancak iş orijinal Renault yedek parça konusuna geldiğinde, ciddi bir sıkıntı çekiliyor. Zira piyasadaki çoğu Renault yedek parça, ne yazık ki hurdaya ayrılmış veya kaza yapmış araçlardan temin ediliyor. Yine, bazı özel modeller için yedek parça temin edebilmek de oldukça zor – bu sıkıntıyı özellikle Renault marka kamyon ve minibüs sahipleri yaşıyor.

Renault Yedek Parça Bulmak Zor Değil

Parcadeposu.com, alışık olduğunuz yedek parça firmalarından değil. Gerek yedek parça kalitesi, gerekse de orijinalliği konusunda, sektörde haklı bir ünümüz bulunuyor. İlk (ve en önemli) özelliğimiz, sadece orijinal Renault yedek parça temin ediyor olmamız. Diğer farklılığımız, web sitemiz üzerinde devrimci bir arayüz kullanıyor olmamızdan kaynaklanıyor. Uzun listelerden, yabancı parça isimlerinden hoşlanmadığınızı biliyoruz – bu nedenle yedek parça katalogu olarak tamamen görsel bir sistem kullanıyoruz. Aracın birebir modellendiği bu sistem, yeri geldiğinde tek bir vidayı dahi görmenize olanak tanıyacak kadar ayrıntılı. Bu sayede, sadece tıklayarak aracın istediğiniz noktasına erişiyor ve hangi parçayı istiyorsanız, onu rahatça seçebiliyorsunuz. Sistemimiz şase numarasına göre çalışıyor, bu nedenle yanlış Renault yedek parça sipariş etme konusunda endişe etmenize de gerek kalmıyor. Aracın modeline ve yılına uygun yedek parçalar, dakikalar içerisinde seçilip, siparişe hazır hale geliyor. Yedek parça fiyat listesi de aynı ekran üzerinde görüntülenebildiğinden, seçiminiz biter bitmez maliyetini de görebiliyorsunuz. Bu kadar rahat ve kolay bir sistem kullanmadığınıza eminiz ve denemeniz için de sabırsızlanıyoruz.

Türkiye’nin Her Yerine Renault Yedek Parça

Renault yedek parça ve genel olarak orijinal yedek parça temini, Türkiye’nin belli başlı şehirlerinde bulunmuyorsanız daha da zor bir iş. Bu zorluğun farkında olduğumuzdan, bulunduğunuz ilden bağımsız şekilde çalışıyor ve internet sitemiz üzerinden –nerede olursanız olun- sipariş verme olanağı sağlıyoruz. Orijinal yedek parçalar, ücretsiz kargo fırsatı ile adresinize kadar geliyor. Üstelik tüm aşamalarını an be an takip etme olanağınız da bulunuyor. Satış temsilcilerimiz, gerek sipariş gerekse de sorun yaşayabileceğiniz diğer konularda size yardımcı olmak için web sitemiz üzerinde hazır bekliyor. Yedek parça fiyatları bakımından da iddialıyız, sektördeki en avantajlı fiyatlar parcadeposu.com üzerinde bulunuyor. Üstelik dönem dönem düzenlediğimiz kampanyalar ile fiyatları daha da aşağı çekiyor, toplu siparişlerinizde de özel indirimler uyguluyoruz.

Üye Olmak İstiyorum.

Üye olmak için üyelik talep formunu doldurmanız yeterli.