Volkswagen Parça

blog img

Yedek Parça ve Güvenlik

Avustralya asıllı Alman otomotiv mühendisi Ferdinand Porsche yaptığı tasarımlarla herkesin takdirini toplarken aklında halkın yani normal insanların da rahatlıkla satın alabileceği bir otomobilin tasarımına imza atmak vardı. 1934 yılında Adolf Hitler’le bir araya gelen Porsche hayalini gerçekleştirmek için bir fırsat yakaladı. İleride halkın otomobili yani Volkswagen adını alacak tasarım için Adolf Hitler’in bazı şartları vardı. Araç iki yetişkin ve üç çocuk taşıyabilecek kapasitede olmalı, üç silahlı askeri kolaylıkla taşıyabilmeli, 100 km hıza çıkabilmeli, ekonomik olmalı ve dönemin para birimiyle 1000 Reich Mark’ı geçmemeliydi. Bu koşulları karşılamak adına garajına kapanan ve onlarca prototip üzerinde çalışan Porsche, 1936 yılında ortaya çıkardığı tasarımlarla ayda yalnızca 5 Mark’a Alman halkını otomobil sahibi yapma imkanına erişti. Sadece halk tarafından değil Alman askerleri tarafından da cephelerde geniş kullanım alanı bulan Volkswagen; gücünü ve sağlamlığını kanıtladı ve Porsche’nin dehası tüm dünyada en sevilen otomobiller arasında zirveye oturdu. 1937 yılından beri en çok tutulan ve en uzun süre kullanılan modelleri üreten Volkswagen’in özellikle 15 yaş ve üzeri model araçlarında kullanılan orijinal klasik parçalarına ulaşmak zordur. Volkswagen parça seçiminde orijinal parçalara yönelmek aracın dayanıklılığını arttırdığı gibi kullanıcı güvenliğinin de korunmasına yardımcı olur. Servislerin orijinal Volkswagen parça bulurken yaşadıkları problemleri yaptığı analizlerle en alt seviyeye çeken parcadeposu.com; kurduğu özel teknolojik alt yapısıyla çok sayıdaki modelin yedek parçalarını güvenilir ve hızlı temin imkânı sunar.

Neden Orijinal Volkswagen Parça?

Orijinal Volkswagen parça; aracın modeli ve üretim yılı baz alınarak kaliteli malzemelerden üretilmiş ve çok sayıda güvenlik ve dayanım testinden geçmiş parçalardır. Orijinal olmayan parçalarla aralarında görünürde pek fark olmasa da genel olarak benzer birkaç modelin ihtiyacını karşılamak üzere üretilirler ve özellikle aracın hayati parçaları olarak kabul edilen kısımlarında kullanılırlarsa güvenliği tehlikeye atabilirler. Servisler olarak Volkswagen araçlarının Volkswagen olarak kalması için orijinal ve garantili Volkswagen parça teminini parcadeposu.com üzerinden gerçekleştirerek iş yükünüzü hafifletebilir ve birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. Parcadeposu.com’un kullandığı özel teknolojik ağ sayesinde resimli katalog üzerinden tüm markaların yedek parçalarını tek ekranda görüntüleyebilir, araç resmi üzerinden yedek parça tayinini kolaylıkla yapabilir ve aynı resim üzerinde hızla siparişinizi verebilirsiniz. Diğer taraftan aynı sistem üzerinden anlık stok ve fiyat bilgilerine erişebilirken siparişinizin tüm aşamalarını adım adım takip edebilirsiniz.

Ekonomik Volkswagen Parça

Parcadeposu.com; beraber çalıştığı servislere piyasa değerinin altında fiyatlar sunmakta kalmaz her ay güncellediği yeni kampanyalarla Volkswagen parça başta olmak üzere tüm markaların yedek parçalarını uygun fiyatlarda temin etmelerini ve yüksek karlılık oranlarına ulaşmalarını sağlar. Ücretsiz kargo hizmeti Türkiye’nin dört bir yanındaki servislerin ekstra zaman ve para harcamadan parça temini yapabilmelerinin yolunu açar. Servislerin karşılaşacağı herhangi bir soruna anında çözüm bulmak ve akıllarındaki sorulara cevap üretmek amacıyla destek personelimizle sipariş verirken başta olmak üzere her an online chat üzerinden bağlantıya geçebilir, dilerseniz telefonla iletişim kurabilirsiniz. Kapıda kredi kartıyla ödeme yapmanıza imkân veren sistemi güvenli ve huzurlu alışveriş yapmanızı sağlar. Kredi kartına uygulamış olduğu uzun taksitlendirme seçenekleriyle iş ortağı olduğu servislerin sadece garantili ve orijinal parçalara hızlı ve sorunsuz ulaşmalarını sağlayan parcadeposu.com’la tanışmak ve çalışmaya başlamak için sitede yer alan üyelik formunu doldurmayı unutmayın.

Üye Olmak İstiyorum.

Üye olmak için üyelik talep formunu doldurmanız yeterli.